E-KNIHY zdarma ke stažení

Týden knihoven – palmknihy.cz

V průběhu celostátní akce Týden knihoven (5. – 11. 10. 2020) mají všichni uživatelé knihoven možnost získat vybrané e-knihy zdarma. Čtenáři si prostřednictvím voucheru a kódu (TYDENKNIHOVEN20) stáhnou balíček e-knih přímo ze stránek www.palmknihy.cz.
E-knihy se při stažení automaticky zaopatří social DRM ochranou, která nijak neomezuje čtení. Nejedná se o běžnou eVýpůjčku a tyto e-knihy zůstanou čtenářům natrvalo. Palmknihy společně s nakladateli (Motto, Vyšehrad a Kniha Zlín) do projektu na podporu čtení a knihoven poskytly oblíbené tituly z různých žánrů, tudíž se jedná o ideální příležitost přečíst si kvalitní příběhy novým způsobem.

Postup uplatnění voucheru:
1. Přihlaste se / registrujte se na www.palmknihy.cz .
2. Klikněte na „Knihovnička“ a poté na „Uplatnit voucher darované e-knihy“.
3. Napište kód TYDENKNIHOVEN20 do políčka „kód kupónu“ a potvrďte.
4. E-knihy se objeví v „Knihovničce“ na webu i v aplikaci Palmknihy (Android, iOS).

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Administrátor. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.